Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA obhájila skvělé 8. místo v žebříčku Českých 100 Nejlepších

Začátkem prosince byly v Obecním domě v Praze oznámeny výsledky dalšího ročníku soutěže „Českých 100 Nejlepších“, kterou vyhlašuje občanské sdružení Comenius již od roku 1996.

RENOMIA, největší pojišťovací makléřská společnost v ČR a ve střední Evropě, v obrovské konkurenci obhájila v prestižním žebříčku 8. místo. RENOMIA je dlouhodobě jediným pojišťovacím makléřem, který se v tomto žebříčku pravidelně umisťuje.

„Máme z postavení v první desítce obrovskou radost a gratulujeme všem českým společnostem, kterým se daří v této nelehké době obstát. Velice děkujeme našim věrným klientům, kolegům a spolupracovníkům v RENOMIA GROUP ve 13 zemích Evropy za spolupráci. Velice si vážíme toho, že můžeme našimi službami přispívat lidem a firmám k lepšímu životu. Dovolte mi popřát všem hezký advent, krásné Vánoce a hodně štěstí, zdraví, radosti a úspěchů v roce 2024,“ říká Jiřina Nepalová, ředitelka RENOMIA.

Soutěže se mohou zúčastnit pouze v tuzemsku registrované firmy s ročním obratem nad 30 milionů Kč, které jsou zároveň v ČR plátci daně. Pro zajištění objektivity rozesílá Comenius ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR 35 000 dotazníků, které následně vyhodnocuje. Oceňovány jsou společnosti z širokého spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Arride s.r.o.
Nádražní 189
356 01 Sokolov

pojisteni@arride.cz
+420 722 128 169