Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA je TOP Zaměstnavatel 2024, jako jediný pojišťovací makléř

Studenti zvolili nejžádanější zaměstnavatele, pro které by si přáli pracovat. Třináctého ročníku ankety TOP Zaměstnavatelé 2024 se zúčastnilo 11 416 vysokoškoláků a více než 4100 středoškoláků. Podle výsledků této unikátní studie zaujímá společnost RENOMIA prestižní pozici mezi zaměstnavateli v oblasti pojišťovnictví. Je jediným pojišťovacím makléřem, který se umístil mezi TOP 10 zaměstnavateli v oboru.

TOP ZAMĚSTNAVATELÉ 2024Tato anketa, kromě konkrétních značek preferovaných zaměstnavatelů ukazuje, co je pro mladé lidi přicházející na trh práce při rozhodování důležité. Výši nástupní mzdy v žebříčku důležitosti nahradila potřeba jistoty a stability, možnost se rozvíjet, přátelské pracovní prostředí či společenská odpovědnost firem. Z výsledků ankety je patrné, že trh práce prochází proměnou, kdy se klade důraz na udržitelné a harmonické pracovní vztahy mezi zaměstnavateli a zaměstnanci více než kdy jindy.

„Máme z výsledku ankety obrovskou radost“, říká ředitelka RENOMIA Jiřina Nepalová. „Jsme jediným pojišťovacím makléřem, který se umístil mezi TOP 10 zaměstnavateli v oboru. Je to velký úspěch, který vznikl díky naší společné práci a můžeme být hrdí na to, co jsme dosáhli. Potvrzuje naše přesvědčení, že firma založená na tradičních hodnotách, kvalitních službách, stabilitě a možnostech dlouhodobého profesního rozvoje je preferovaným partnerem nejen pro klienty, ale také pro zaměstnance. Společně vytváříme prostředí, ve kterém se cítíme skvěle, kde máme možnost se rozvíjet a růst,“ dodává.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Arride s.r.o.
Nádražní 189
356 01 Sokolov

pojisteni@arride.cz
+420 722 128 169