Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA byla zařazena do žebříčku Česká elita

Společnost RENOMIA byla zařazena do žebříčku Česká elita, který letos poprvé v ČR zpracovala redakce Seznam Zprávy | Byznys ve spolupráci s poradenskou společností Deloitte. Jedná se o první systematické srovnání svého druhu, které se nezaměřuje pouze na dílčí ukazatele, jako jsou tržby nebo zisk, ale na reálnou ekonomickou sílu jednotlivých firem.

Česká ElitaV žebříčku 100 nejvýznamnějších českých společností figuruje RENOMIA nejvýše z firem v oboru pojišťovnictví. Toto postavení je výsledkem poctivé každodenní práce zaměstnanců a spolupracovníků RENOMIA GROUP a důkazem spokojenosti klientů s poskytovanými službami – řada z nich byla rovněž do žebříčku Česká elita zařazena.

RENOMIA využívá svého know-how a postavení na trhu k tomu, aby svým klientům mohla poskytovat stále lepší služby a svým zaměstnancům a spolupracovníkům stabilní prostředí pro profesní růst. Neustále rozšiřuje portfolio specializací i regionální záběr, vyvíjí moderní nástroje a nachází nové způsoby a cesty, jak být klientům ještě kvalitnějším a spolehlivějším partnerem.

Největší česká a přední středoevropská pojišťovací makléřská společnost RENOMIA byla založena v roce 1993 a v současné době vlastní podíly ve společnostech ve 13 zemích střední a východní Evropy. Ve spolupráci se svým minoritním akcionářem, významnou globální pojišťovací makléřskou společností Gallagher, zajišťuje svým klientům profesionální služby kdekoli na světě.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Arride s.r.o.
Nádražní 189
356 01 Sokolov

pojisteni@arride.cz
+420 722 128 169