Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Dan Lappin vystoupil v Praze exkluzivně pro RENOMIA

Praha, 31. května 2018 - Mezinárodně uznávaný kouč a specialista na obchodní dovednosti Dan Lappin představil našim kolegům a partnerům svůj jedinečný koncept, díky němuž se obchodníci odliší o 180°od konkurence. Přednášky se zúčastnili i kolegové z RENOMIA NETWORK. Dan Lappin s RENOMIA dlouhodobě spolupracuje a pomáhá nám rozvíjet komunikační a vyjednávací schopnosti nejen pro naše obchodní oddělení.

RENOMIA stále hledá nové možnosti rozvoje a vzdělávání pro své zaměstnance, spolupracovníky a partnery. Každoročně připravuje stovky odborných školení a webinářů vedené nejlepšími specialisty v oboru v rámci RENOMIA ACADEMY.

Tentokrát se však jednalo o zcela mimořádnou událost. Setkali jsme se s mezinárodně uznávanou osobností, která výrazně přispěla k obchodním úspěchům největších amerických pojišťovacích makléřů. Dan Lappin zde představil svůj koncept Lappin 180 a podělil se s přítomnými kolegy o mnoholeté zkušenosti v oblasti rozvoje komunikačních a vyjednávacích dovedností.

„RENOMIA se podařilo navázat velmi úzkou spolupráci s tímto významným koučem a již využívá jeho zkušeností a znalostí k vytvoření vlastního a jedinečného programu pro obchodní rozvoj. Jsme rádi, že je tímto způsobem můžeme sdílet i s našimi partnery napříč celou skupinou a věříme, že se nám získané zkušenosti podaří uplatňovat v naší každodenní praxi,“ dodal Pavel Nepala, managing partner RENOMIA.

KDO JE DAN LAPPIN?

Americký kouč a jedinečný speaker, jehož přednášky jsou vždy velmi silný a zajímavý zážitek. Má za sebou více než 20 let praxe, které nasbíral jako obchodník, obchodní ředitel a nakonec CEO. Působil ve světových společnostech, které patří mezi Fortune 100. Na základě těchto zkušeností vyvinul vlastní koncept Lappin 180, který pomáhá mnoha úspěšným firmám dlouhodobě zlepšovat své obchodní výsledky.


Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Arride s.r.o.
Nádražní 189
356 01 Sokolov

pojisteni@arride.cz
+420 722 128 169